Kampanie reklamowe

Mleko stało się cool!

Mleko stało się cool!

Kampanię społeczną „Pij mleko! Będziesz wielki!” znają niemal wszyscy Polacy, ale czy wiesz kto pracował nad jej powstaniem oraz realizacją. Poznaj partnerów jednej z najdłuższych kampanii na polskim rynku. Zapraszam do lektury!

"5 Stadion" najlepsza kampania w historii marki Tyskie oraz Kompanii Piwowarskiej

Poznaj kreatywną kampanię reklamową, która wzbudziłą sympatię do marki wśród większości Polaków. Mowa o kampanii "5 Stadion", która uznawana jest za najlepszą kampanię reklamową w historii marki Tyskie oraz Kompanii Piwowarskiej. Artykuł prezentuje pomysłowawców, przebieg i efekty kampanii. Zapraszam do lektury!

„Moda na kolory!”

„Moda na kolory!”

Poznaj przebieg, czas i rezultaty cross promocji pt. „Moda na kolory!” marek Whirlpool, Ariel oraz Monnari. Sprawdź kogo zatrudniły firmy, by konsumenci prawidłowo odebrali komunikat reklamowy. Nie czekaj- czytaj!

Jak IKEA Katowice szukała gołego M..., czyli słów kilka o interesującej akcji.

Jak IKEA Katowice szukała gołego M..., czyli słów kilka o interesującej akcji.

Dowiedz się jak IKEA Katowice szukała, jak znalazła i co zrobiła z "gołym M". Poznaj pomysłodawców tej intrygującej kampanii. 

Najlepsi bohaterowie reklamowi: Serce i Rozum !

Najlepsi bohaterowie reklamowi: Serce i Rozum !

Nie ma chyba Polaka, który nie słyszałby o kampanii TP pt.‘Serce i Rozum’ . Brand hero marki TP nadały jej pozytywną osobowość. Sprawdź jak TP udało się odzyskać sympatię konsumentów. Przekonaj się kto był odpowiedzialny za pomysł i realizację kampanii. Dowiedz się dokładnie jakie efekty udało się osiignąć. Nie czekaj – czytaj! 

Jak nazwać firmę
Logo dla firmy

Jak zastrzec znak towarowy
Gotowe nazwy dla firm